Biorezonance aneb odvykání kouření

 

BICOM

Terapie na odvykání kouření je prováděna pomocí přístroje BICOM. Jedná se o přístroj, který pracuje na bázi elektromagnetického působení (tzv. biorezonance). Tato metoda potlačuje fyzickou závislost, která obvykle mizí okamžitě nebo během několika hodin po zákroku. To vše obvykle za hodinové sezení!

Každá substance má svou určitou frekvenci se zcela individuální charakteristikou. Pomocí přístroje Bicom je do těla vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. V důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin. Z receptorů chuti se uvolní nikotin a eliminuje se tzv. Nikotinový hlad.

 

Nikotinový hlad obvykle mizí okamžitě nebo během několika hodin po zákroku. Většinou další den ráno se nutnost kouření již nedostavuje. Je nutné vzít v úvahu, že tato terapie pomůže odstranit tzv. Nikotinový hlad, ale nepotlačí reflexní chování. Pro celkový úspěch je proto zapotřebí i rozhodnost a sebekázeň. V období posledních osmi let se terapie stala obzvláště populární. Úspěšnost léčby dosahuje 70% – 80%, tudíž 7 – 8 osob z deseti se stává nekuřáky. Terapie také potlačuje informaci pasivního kouření (přítomnost kuřáků nevyvolává chuť na cigaretu).

 

Jaké jsou výhody biorezonance? 

• bezbolestná terepie bez vedlejších účinků

• abstinenční příznaky se vyskytují zcela minimálně

• výrazně usnadní proces odvykání

• výsledky vykazují až 80% úspěšnost

• nevyužívá náhražek nikotinu, detoxikace organismu probíhá bezprostředně po odvykací kúře

• diky harmonizaci psychiky klient lépe snáší změnu

a zároveň se i potlačí myšlenky na cigaretu

 

Bachovy esence 

Bachovy esence působí na naše negativní emoce, myšlenky a povahové vlastnosti, jakými jsou například strach, zoufalství, skleslost, nejistota nebo osamělost. Bachovy kapky pomáhají tyto pocity harmonizovat.

 

Odvykání alkoholu

Terapie na alkohol probíhá stejně jako terapie na nikotin, ale s tím rozdílem, že si klient s sebou přinese specifický alkohol, který konzumuje. Chuť většinou odezní hned po terapii. Na podporu používáme Bachovy esence a během terapie Vám poradíme, jak pracovat s psychikou.

 

Odvykání kouření