Jak využívat energii 5 elementů v každodenním životě?

Dřevo – Oheň – Země – Kov – Voda. Jak využívat energii každého z těchto 5 elementů v každodenním životě? Jejich poznání nám pomáhá řešit osobní, zdravotní, partnerské, ale i pracovní problémy. Pochopíme, kdy nám energie určitého elementu stagnuje a jak to můžeme změnit. Bližší pochopení koloběhu pěti elementů pomáhá nalézt životní směr a cestu k jeho realizaci. 5 elementů vysvětluje rozdíly mezi povahovými vlastnostmi a chováním v jednotlivých fázích lidského života. Elementy, to je život sám. 

Začínáme úvodní přednáškou v magický den 20.02.2021. V průběhu roku 2021 se během následujících 5 seminářů seznámíte s jednotlivými prvky, a to pokaždé právě v tom období roku, kterému vládnou. Nově budou přednášky doplněny také o bylinky, které odpovídají jednotlivým elementům. Zdá se Vám to zajímavé? Přidejte se k nám! Seminář je určen pro laiky, ale také praktiky a studenty čínské medicíny. 
 
Cena včetně teplé stravy a nápojů je 15.000 Kč za kompletní roční běh (při platbě předem). Jednotlivé semináře můžete hradit i samostatně, v tom případě zaplatíte 2.800 Kč za přednáškový den. 
 
Své otázky a přihlášky můžete zasílat formou emailu na recepce@inspirita.cz nebo telefonicky  +420 605 270 055.
 
 
Vaše Inspirita