Uzavření kliniky od 16.3.2020

Vážené klientky, vážení klienti,

s ohledem na nařízení vlády ČR uzavíráme provoz kliniky Inspirita od 16.3. 2020 až do odvolání. Naše recepce Vás bude kontaktovat, abyste společně domluvili další postup a náhradní termín návštěvy. Naši terapeuti a terapeutky jsou Vám plně k dispozici na svých e-mailových adresách, které uvádíme níže, můžete s nimi konzultovat Váš zdravotní stav a léčbu např. bylinami k překlenutí doby bez návštěvy Inspirity. Je důležité dodržovat zvýšená hygienická opatření, vyhýbat se zbytečným kontaktům, správně jíst a dostatečně odpočívat. Velmi podstatné je nepodléhat stresu a strachu, což v těchto dnech není v žádném případě jednoduché. Všechno, co k nám přichází, má však nějaký význam – možná jde právě nyní o zpomalení hektického životního tempa, kdy zkrátka musíme zůstat doma a věnovat se sobě a svým blízkým.

Pokud máte zájem o objednání na kliniku, přeobjednání termínu nebo pokud máte dotazy ohledně zkušeností s prevencí a zvládáním virových infekcí metodami tradiční čínské medicíny, kontaktujte nás nejlépe emailem na adrese: recepce@inspirita.cz popřípadě na tel. čísle 605 270 055.

Opětovné zahájení provozu kliniky Inspirita oznámíme prostřednictvím webových stránek, na Facebooku Inspirity a e-mailem.

Přejeme Vám klidné zvládnutí neklidných dní a hodně zdraví!

MUDr. Dagmar Komárková a tým kliniky Inspirita

E-mailové kontakty terapeutů kliniky Insprita:

MUDr. Dagmar Komárková: dagmar.komarkova@inspirita.cz

MUDr. Iveta Černá: iveta.cerna@inspirita.cz

MUDr. Natalia Chmyreva, Csc.: natalia.chmyreva@inspirita.cz

Bc. Barbora Holá: barbora.hola@inspirita.cz

Vladislav Novák: vladislav.novak@inspirita.cz

Klára Svobodová, Dis.: klara.svobodova@inspirita.cz

Hana Sellnerová Maxová: hana.sellnerova@inspirita.cz

Mgr. Jana Kollertová: jana.kollertova@inspirita.cz

MUDr. Simona Němcová: simona.nemcova@inspirita.cz

Eva Hulešová: eva.hulesova@inspirita.cz