Bc. Lenka Volfová, Dis.
Bc. Lenka Volfová, Dis.
nutriční terapeut

Inspiruje mě…

Jsem diplomovaná nutriční terapeutka s pedagogickým vzděláním v oboru výchova ke zdraví a biologie. O výživu a zdravotní životní styl se zajímám řadu let. Kombinuji praktiky západní a čínské dietetiky, protože každému klientovi vyhovuje jiný přístup. Sama se víc přikláním k čínské medicíně a to je i ten důvod, proč pracuji právě v Inspiritě. 

Komerční výživová poradenství už klientům nemají co nabídnout. Spousta z Vás již nějaké poradenství navštěvovala a většinou bylo podmínkou užívat nějaké doplňky výživy, jíst hodně syrové zeleniny a pít velké množství tekutin. V TČM se na kalorie nekouká, což pro většinu z Vás může být úlevou. 

Na konzultacích Vás seznámím s metodami klasické výživy i výživy podle TČM. Pokud chcete zredukovat svou hmotnost nebo zlepšit svůj zdravotní stav dlouhodobě, je zapotřebí seznámit se i s dalšími praktikami, které dodávají tělu potřebnou životní energii. Celým procesem Vás provedu krok za krokem. Věřím v hledání kvalitních surovin bez chemické zátěže. Mým cílem je předat klientům nové pohledy na výživu a pomáhat jim individuálně při řešení jejich situace, ať jde o nadváhu nebo jiný zdravotní problém. 

 

Dosažené vzdělání a praxe

SŠ zdravotnická – obor dietní sestra

VOŠ zdravotnická – obor nutriční terapeut

Pedagogická fakulta UK – obor výchova ke zdraví a biologie

Praxe ve výživovém poradenství Svět zdraví

Kurz dietetiky z pohledu TČM