Melenovi

Do Inspirity chodíme celá rodina už od r. 2015, proto máme referencí hned několik:

1) Do Inspirity jsem přišla s 12 letým synem. Měl potíže se soustředit a byl ze všeho nervozní a plačtivý, pořád si stěžoval, že ho nikdo nemá rád a děti ve škole si z něj dělají legraci.. Hned po příchodu na kliniku bylo vidět, že se tam cítí dobře. Komunikoval a zajímal se o vše kolem. Jehliček se trošku bál, ale jen poprvé. Chodili jsme každý týden, celkem 6x a syn se zlepšil ve škole, začal nosit místo trojek jedničky a během 2 měsíců zjistil, že má spoustu kamarádů. 
 
2) Léčila jsem se se štítnou žlázou, která byla zvětšená, měla v sobě uzlíky a navíc jsem měla vysoké protilátky. Na endokrinologii mi řekli, že i když štítná žláza funguje, tak ji budou muset vyndat, že je moc velká. Po roce akupunktury u terapeuta Vládi- zprvu aplikované častěji, ale poslední půlrok jen jednou za měsíc- se štítná žláza zmenšila o 2 cm!, uzlíky zmizely a po dalším roce klesly protilátky z původních hodnot kolem 1500 na 130, což je už norma.
 
3) Otěhotněla jsem nečekaně se třetím dítětem ve 44 letech. Okamžitě jsem začala chodit na akupunkturu a měla jsem opravdu úplně bezproblémové těhotenství až do 34 týdne, oproti předchozím dvěma zcela bez nevolností a různých bolestí. Měla jsem hodně energie a byla psychicky v pohodě. A to i přesto, že ve 14 týdnu bylo zjištěno, že chlapeček, kterého čekám, má nejspíš Downův syndrom. Akupunktura mi pomohla se se vším vyrovnat a situaci přijmout. A upřímně řečeno, nejen akupunktura, ale i přístup a dobré slovo terapeuta Vládi. A Bára mi zas pomohla v létě, když jsem začala mít komplikace s průtoky pupečníkem a hrozil okamžitý předčasný porod ve 32 týdnu  a nízká porodní hmotnost 1400g. Podařilo se nám porod oddálit o téměř 3 týdny a syn byl jen mírně nezralý, narodil se ve 35 týdnu a měl 2250g.
 
4) V srpnu se nám narodil syn s Downovým syndromem (DS) a paní doktorka Komárková se mu hned od šestinedělí začala věnovat a chodíme na akupunkturu každé 2 týdny. Dnes je mu téměř půl roku a syn je vývojově zcela v normě se zdravými dětmi. Hodně nám povídá, směje se, krásně drží hlavičku, natahuje se po hračkách, je zdravý a šťastný a my s ním. Po každé akupunktuře vidím okamžitě nějaký posun do dvou dnů. Dokonce se nám podařilo díky akupunktuře předejít operaci srdíčka, ke které syn spěl, protože se mu jako většině dětem s DS zužovala aorta. Každý měsíc jsme chodili na ultrazvukovou kontrolu a po 3 měsících se stav začal zlepšovat a v 5 měsících nám bylo řečeno, že na kontroly už chodit nemusíme. Další stačí až za 9 měsíců. Jsem nesmírně vděčná, že se nám paní doktorka věnuje.