Miroslav Brabec
Lékařská komora ČR vedená MUDr. Kubkem za podpory MZ ČR usiluje o  omezení, dokonce o zrušení alternativní medicíny s tím, že její výsledky považuje za nepřijatelné. Chtěl bych se touto cestou k otázce vyslovit s osobním poznatkem.
Je mi 84 let, žiji zcela sám. Mám za sebou  mozkovou mrtvici léčenou v přední pražské nemocnici. Přes diagnózu s výhledem dalšího pohybu jen s pomocí křesla jsem zabojoval a po půl roce léčby jsem vše překonal pouze s výrazným omezením levé půlky těla, což není pro život nijak povzbudivé. Děkuji však klasické medicíně a všem, kdo mně tak pomohli.
Počátkem roku 2018 jsem začal pociťovat neustávající bolest hlavy a podivné omezování pravé zdravé ruky. Obrátil jsem se o pomoc, jako vždy, na klasickou medicínu, podrobil jsem se celkem sedmi vyšetřením. Konečnou diagnózu mi sdělil primář oddělení prestižní pražské nemocnice: Máte zastaralé karpální tunely. Můžeme to operovat, ale jste již starý a budete se s tím muset do konce života smířit. Po tomto sdělení jsem neviděl žádnou účinnou pomoc ze strany dosud užívané klasické medicíny. S bolestí jsem otevíral pěst, velký problém byl zmáčknout kliku u dveří,ukrojit krajíc chleba. Při uvedeném omezení levé ruky byly mé problémy značné a stál jsem před otázkou jak dál.
Přítel mi navrhl mnou s nedůvěrou uznávanou cestu alternativní medicíny. Objevil jsem kliniku čínské medicíny Inspirita. 
Již při první návštěvě jsem byl velmi překvapen. Čistota a harmonie kliniky byla podpořena milým,  laskavým a usměvavým přijetím vedoucí lékařky MUDr. Dagmar Komárkové, rovněž vstupní vyšetření před zahájením léčby proběhlo pro mě dosud nepoznaným pozorným a laskavým způsobem.
Díky souhrnu této léčby akupunkturou doplněné profesionální masáží mám ruku zcela otevřenou, vrací se mi zpět cit do prstů, mizí bolesti hlavy a navíc je věnována pozornost občasným bolestem v jiných částech těla.
Uznávám a děkuji zdravotním pracovníkům klasické medicíny v České republice! Ale zároveň tam, kde její pomoc končí, tak jako v mém případě, se vyslovuji zcela pro praktiky alternativní medicíny! Z osobní zkušenosti mohu všem radit – nebojte se vyzkoušet pomoc z této strany, přijměte i trochu své víry ve správné uzdravení.
 
Děkuji z plného srdce klinice čínské medicíny Inspirita, primářce MUDr.Komárkové, děkuji obětavé terapeutce Kláře za aplikaci akupunktury, děkuji laskavé a pozorné masérce Ireně za citlivé a účinné masáže.
 
Jsem vděčen za vše co pro mě udělaly a ještě udělají.