Biorezonance

ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ

Terapie na odvykání kouření je prováděna pomocí přístroje BICOM. Jedná se o přístroj, který pracuje na bázi elektromagnetického působení (tzv. biorezonance). Tato metoda potlačuje fyzickou závislost, která obvykle mizí okamžitě nebo během několika hodin po zákroku. To vše za minimální cenu!

 

Biorezonance je: 

• bezbolestná terepie bez vedlejších účinků

• abstinenční příznaky se vyskytují zcela minimálně

• výrazně usnadní proces odvykání

• výsledky vykazují až 80% úspěšnost

• nevyužívá náhražek nikotinu, detoxikace organismu probíhá bezprostředně po odvykací kúře

• diky harmonizaci psychiky klient lépe snáší změnu a zároveň se i potlačí myšlenky na cigaretu

Nikotinový hlad obvykle mizí okamžitě nebo během několika hodin po zákroku. Většinou další den ráno se nutnost kouření již nedostavuje. Je nutné vzít v úvahu, že tato terapie pomůže odstranit tzv. Nikotinový hlad, ale nepotlačí reflexní chování. Pro celkový úspěch je proto zapotřebí i rozhodnost a sebekázeň. V období posledních osmi let se terapie stala obzvláště populární. Úspěšnost léčby dosahuje 70% – 80%, tudíž 7 – 8 osob z deseti se stává nekuřáky. Terapie také potlačuje informaci pasivního kouření (přítomnost kuřáků nevyvolává chuť na cigaretu).

 

ODVYKÁNÍ ALKOHOLU

Terapie na alkohol probíhá stejně jako terapie na nikotin, ale s tím rozdílem, že si klient s sebou přinese specifický alkohol, který konzumuje. Chuť většinou odezní hned po terapii. Na podporu používáme Bachovy esence a během terapie Vám poradíme, jak pracovat s psychikou.

 

Terapeutem pro rezonanční terapii je Michaela Stejskalová.