Inspirita

je prověřenou klinikou čínské medicíny s téměř dvacetiletou praxí. Za tuto dobu jsme pomohli ke zdraví několika tisícům pacientů.

Při vstupním vyšetření se v Inspiritě setkáte s terapeutem čínské medicíny a zároveň s lékařkou medicíny západní. Na Vaši léčbu budeme tedy pohlížet optikou obou těchto systémů, neboť se domníváme, že každý z nich má své klady a přínosy.

"Naší vizí je pomáhat lidem obnovit přirozenou rovnováhu v jejich těle a duši bez užívání chemických preparátů."

Neřešíme jen problém, ale i příčinu ...

Čínská medicína při jakékoliv tělesné či duševní disharmonii nejen léčí daný problém, ale hledá i jeho příčinu, aby se tělo opět mohlo dostat do rovnováhy a zároveň si ji dlouhodobě udržet.

Naše přírodní terapie vycházejí z tradiční čínské medicíny a jsou položeny na pěti základních

pilířích: akupunktura, fytoterapie, masáže tuina, cvičení qigong a dietetika.

Jednotlivé metody se ve svých účincích vzájemně doplňují, a proto se pro dosažení ideálního zdravotního stavu a psychické pohody doporučuje jejich kombinace. 

Naše hodnoty ...

Týmová práce, celostní pohled, individuální přístup a respekt k západní medicíně jsou čtyři základní hodnoty Inspirity, kterým důvěřujeme stejně jako tomu, že dokážeme zmírnit, popřípadě zcela odstranit Vaše obtíže.

Týmová práce

Zakládáme si na tom, že fungujeme jako tým a dosahujeme tak nejlepších výsledků . Všechny diagnózy společně konzultujeme a hledáme nejefektivnější způsob léčby. 

Individuální přístup

Tělo i duše každého člověka jsou jedinečné, proto uplatňujeme individuální přístup u každého klienta. 

Celostní pohled

Zdravotní stav klienta posuzujeme celostně. Bereme   v úvahu činnost všech vnitřních orgánů, emoční prostředí, zdravotní historii a celkovou konstituci. Uvážení všech těchto kritérií pomáhá stanovit přesnou diagnózu a následný plán léčby. 

Respekt k západní medicíně

Kombinace tradiční čínské a západní medicíny se nevylučuje. Na naší klinice pracují jak terapeuti čínské medicíny, tak lékaři medicíny západní. Oba přístupy jsme schopni účinně skloubit, aby byl pacient v co nejlepší formě.


Reference

Inspiritu navštěvuji pravidelně já, moji rodinní příslušníci a přátelé již řadu let. Mnohokrát mi pomohli s řadou závažných zdravotních potíží, se kterými si tzv. moderní medicína neví rady nebo je řeší terapií, která má řadu závažných nežádoucích účinků.

Chtěla bych vyjádřit svoji vděčnost především své terapeutce, která mi byla vždy velice nápomocná i ve velmi náročných životních situacích.  Vždy se na ní s důvěrou obracíme , protože dokáže posoudit zdravotní situaci z hlediska celostního přístupu a využít velice efektivní metody čínské medicíny.

Taťána T.

Na kliniku Ispirita jsem dostala doporučení od kamarádky. Dodnes jsem ráda, že jsem toto místo navštívila a vlastně navštěvuji pravidelně.

Hodně mi pomáhají od mých problémů a cítím to na sobě. Velice milý personál, profesionální a zároveň velmi přátelské prostředí. Mohu toto místo doporučit všem.

Daniela P.

Na základě doporučení jsme se obrátili na kliniku Inspirita a měli jsme to štěstí, že jsme se dostali k úžasné terapeutce, která nám velmi pomáhá v dlouhodobém boji s atopickým ekzémem naší dcery. Oceňuji hlavně osobní přístup a hledání příčiny problémů.

Michaela D.

Na Kliniku Inspirita docházím třetím rokem. Za tu dobu se můj zdravotní a následně i psychický stav velmi zlepšil.

Zbavila jsem se léků a v případě potřeby si vystačím pouze s bylinami.

Velký dík patří všem terapeutům a zaměstnancům kliniky.

Lucie B.